Протягом тижня відбулися 24 особисті прийоми громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 14 прийомів провели начальники відділів, на які звернулася 16 осіб, та 10 прийомів – заступники начальників, які прийняли 8 осіб.

Мешканців районів цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки, приватизації присадибних земельних ділянок, оформлення оренди земельної ділянки при зміні власника будівлі.

Також порушувались проблеми щодо внесення відомостей в Державний земельний кадастр, присвоєння кадастрового номера, отримання витягів з Державного земельного кадастру та нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Були роз’яснені питання надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО(ООС).

Землевпорядники районних відділів відповіли на запитання стосовно переоформлення земельних ділянок по спадщині, затвердження документації із землеустрою, розпаювання фермерського господарства, виправлення помилки в державному акті на право власності на земельну ділянку.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.

"" "