Інформаційне суспільство, Новини

У Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбулась чергова онлайн трансляція розпорядження землями с/г призначення

Сьогодні, відповідно до доручення від 06.03.2020 № 22-28-0.13-2374/2-20 «Щодо запровадження онлайн трансляції розпорядження землями сільськогосподарського призначення», у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбулась чергова онлайн трансляція розгляду клопотань про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, термін виконання яких з 26 березня по 2 квітня 2020 року. Було оприлюднено понад 400 наказів.

Така ініціатива є гарантією відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями, адже надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів служби. Окрім цього, трансляції сприятимуть повноті реалізації стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації»: населення не лише оперативно інформуватиметься, але і залучатиметься до процесу розгляду клопотань та прийняття рішень стосовно надання, або ж відмови у наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування.

Переглянути трансляцію можна за посиланням.

Наступна онлайн трансляція відбудеться 2 квітня 2020 року, о 9:00.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.