Сьогодні у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбувся особистий прийом громадян. За вирішенням земельних проблем до в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Андрія Кіро звернулося 27 осіб – сільській голова та громада Дмитрівської сільської ради, мешканці Новоодеського, Миколаївського, Первомайського районів та м.Миколаєва.

Питання, з якими звертались громадяни в ході прийому, стосувалися отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, вирішення земельного спору, затверження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва, дострокового розірвання договору оренди.

Андрій Кіро проконсультував відвідувачів та надав вичерпні відповіді громадянам, роз’яснив їхні подальші дії відповідно до земельного законодавства України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.