Протягом жовтня 2019 року Головним управлінням  Держгеокадастру у Миколаївській області  опрацьовано 29 запитів на публічну інформацію, з них два дублетні, чотири повторні.

28 запитів подані фізичними особами, 1 – громадською організацією.

4 запити надійшли з Миколаєва, по 3 – з Вітовського, Вознесенського та Миколаївського районів та м. Новий Буг, по 1 – з Київської та Львівської областей, м. Дніпра та м. Первомайськ, 9 – без визначеного регіону.

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. У жовтні переважну більшість запитів надано електронною поштою (18 запитів); засобами поштового зв’язку надійшло 3 запити, персонально – 8 запитів.

За змістом запити стосувалися інформації щодо наявності бланків сертифікатів на земельну частку (пай) та надання копій організаційних і розпорядчих документів Головного управління щодо обліку та розпорядження землями, в тому числі графічних матеріалів та викопіювань. Крім того запитувачі цікавилися наданням інформації про земельні ділянки різних видів, в тому числі за визначеним кадастровим номером або адресою та переліком вільних земельних ділянок для ведення фермерського та особистого селянського господарства, а також не переданих у власність.

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначені Законом терміни.

Розгляд запитів на публічну інформацію, які надходять від громадян, засобів масової інформації, інших організацій є важливим напрямом діяльності обласної землевпорядної служби. Жодний запит не залишається не розглянутим, кожному приділяється належна увага, надається відповідь або направляється за належністю розпорядникам інформації.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83) або заповнивши електронну форму для запиту.
Ознайомитися з тематикою звернень, починаючи з 2019 року, можливо за посиланням.