У травні 2019 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області  опрацювали 13 запитів на публічну інформацію. 10 запитів подані фізичними особами, 3 – юридичними (громадськими організаціями, ЗМІ).

Чотири запити надійшли з Миколаєва, по одному – з Київської області, м. Ужгорода, Єланецького району, шість запитів – без визначеного регіону.

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Так, у травні переважна більшість запитів надійшла електронною поштою (10 запитів).

За змістом запити стосувалися інформації щодо суми коштів судових витрат; статистичних даних по землях області та ділянках, виданих у прибережній зоні. Крім того запитувачі цікавилися наданням копій організаційних і розпорядчих документів Головного управління щодо обліку та розпорядження землями; даними листування з органами місцевого самоврядування; даними реєстрації вхідних та вихідних документів щодо виділення земель. Також порушувалися питання надання відомостей про земельні ділянки за визначеним кадастровим номером; для приватизації; геодезичні відомості розташування земель.

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначені Законом терміни.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83) або заповнивши електронну форму для запиту.
Ознайомитися з тематикою звернень, починаючи з 2019 року, можливо за посиланням.
Ознайомитися з тематикою звернень за попередні періоди можливо за посиланням.