№ з/п Назва структурного підрозділу Прізвище, ім’я, по батькові посадової особи Дата проведення Місце проведення
1. Відділ в Арбузинському районі Паненко Віталій Вікторович – начальник 10.07.2018 Благодатненська сільська рада          05132-9-38-37
2. Відділ в Арбузинському районі Сухарєв Сергій Олександрович – заступник 11.07.2018 Благодатненська  сільська рада  0975078046
3. Відділ у Баштанському районі Царенко Олександр Сергійович – начальник 10.07.2018 відпустка
4. Відділ у Баштанському районі Стасюкевич Зінаїда Іванівна – заступник 11.07.2018 Новопавлівська сільська рада (Баштанська ОТГ) 0515893193
5. Відділ у Березанському районі Соловійчук Григорій Русланович – начальник 10.07.2018 с.Українка, Коблівська ОТГ

0515394423

6. Відділ у Березанському районі Гродська Альона Вікторівна – в.о.начальника 11.07.2018 Ташинська сільська рада

0515393331

7. Відділ у Березнегуватському районі Недогон Віктор Петрович – начальник 10.07.2018 Маліївська

сільська рада

05168-94317

8. Відділ у Березнегуватському районі Беззуб Сергій Вікторович – заступник 11.07.2018 Нововолодимирівська

сільська рада

05168-93347

9. Відділ у Братському районі Березнякова Інна Валеріївна – заступник (начальник у відпустці до 16.07.2018) 10.07.2018 Сергіївська сільська рада

0513195131

10. Відділ у Братському районі Березнякова Інна Валеріївна – заступник 11.07.2018 Кривопустоська сільська рада

0513194342

11. Відділ у Веселинівському районі Ламанець Оксана Валеріївна – начальник 10.07.2018 Широколанівська сільська рада

0516325117

12. Відділ у Вітовському районі Валешинський Максим Ігорович – начальник 10.07.2018 Лиманівська сільська рада

0512-68-55-44

13. Відділ у Вітовському районі Чупкіна Марія Сергіївна – заступник відпустка
14. Відділ у Вознесенському районі Расстьоба Костянтин Валентинович – начальник 10.07.2018 Білоусівська

сільська рада

05134-92135

15. Відділ у Врадіївському районі Нестеренко Олена Валеріївна – начальник 10.07.2018 Краснопільська сільська рада

05135-94435

16. Відділ у Врадіївському районі Наркевич Олена Володимирівна – заступник 11.07.2018 Кумарівська сільська рада 0513594616
17. Відділ у Доманівському районі Ульянов Олександр Володимирович – начальник 10.07.2018 Мостівська ОТГ,

с. Суха Балка,

0515293114

18. Відділ у Доманівському районі Юрчак Ігор Мар’янович – заступник 11.07.2018 Володимирівська сільська рада,

с. Олександрівка,

0515293311

19. Відділ в Єланецькому районі Філіпська Вікторія Валеріївна – начальник 10.07.2018 с. Крутоярка Ясногородська сільська рада

0515993222

20. Відділ у Казанківському районі Мачушенко Наталя Олександрівна – начальник 10.07.2018 відпустка
21. Відділ у Казанківському районі Прошина Ірина Олександрівна – заступник 11.07.2018 Казанківське ОТГ

с. Дмитро-Білвка

0516493739

22. Відділ у Кривоозерському районі Голубєва Ірина Володимирівна – начальник 10.07.2018 Очеретнянська

сільська рада

0513393734

23. Відділ у Миколаївському районі Сандольська Людмила Євгенівна – начальник 10.07.2018 Михайлівська

сільська рада

0512385436

24. Відділ у Новобузькому районі Воротинцева Інна Миколаївна – начальник 10.07.2018 Відпустка
25. Відділ у Новобузькому районі Смірнова Світлана Вікторівна – заступник 11.07.2018 Софіївська сільська рада

0515191190

26. Відділ у Новоодеському районі Матіна Наталія Володимирівна –заступник 11.07.2018 Дільнична сільська рада

0516724549

27. Відділ в Очаківському районі Котик Тетяна Вікторівна – начальник 10.07.2018 Куцурубська сільська рада

0515494231; 0977094089

28. Відділ у Первомайському районі Сиволап Денис Васильович – заступник 11.07.2018 Полтавська сільська рада

0516166302

29. Відділ у Снігурівському районі Бульба Ігор Олександрович – начальник 10.07.2018 Кобзарцівська

сільська рада

0516224031

30. Відділ у Снігурівському районі Кравченко Олександр Олександрович – заступник 11.07.2018 Тамаринська

сільська рада

051623744