Шановні колеги!
Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею. Вона і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою. Адже цей фах присвячений безцінному скарбові країни – її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно.
Минулий 2016 рік був продуктивний для землевпорядної служби Миколаївщини. Так, воїнам-учасникам АТО надано майже 5 тисяч дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, загальною площею майже 9 тисяч га.Торік на конкурентних засадах передано право оренди на 42 земельні ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 1000 га, на суму більше 2 мільйонів гривень. Опрацьовано понад 3 тисячі електронних заяв на отримання відомостей про земельну ділянку у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Підготовлено понад 1500 висновків державної експертизи землевпорядної документації. Розглянуто більше 300 звернень громадян.

Перспективні напрямки готує нам запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення. Важливим кроком стала реформа децентралізації органів місцевого самоврядування, як важливого суб’єкту сфери земельних відносин.

У день нашого з вами професійного свята від щирого серця вітаємо вас і зичимо успіхів, здоров’я і довгих років життя. Нехай у вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються осторонь.
Нових вам творчих звершень, здобутків, натхнення та енергії для досягнення цілей у справі землевпорядкування на благо процвітання рідної України. Нехай ваш високий професіоналізм, досвід, знання та самовіддана праця, принципова державницька позиція стануть запорукою ефективної реалізації державної політики у галузі земельних відносин!

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області