У Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області  відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 07.10.2019 року № 420 «Про Громадську приймальню Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області» з 7 жовтня 2019 року працює Громадська приймальня. Фахівці надають консультації громадянам з земельних питань; допомагають відвідувачам заповнити заяви; приймають звернення, клопотання та видають підготовлені відповіді.

З початку 2020 року Громадською приймальнею прийнято від громадян 5 316 заяв щодо земельних питань.

Найчастіше громадяни звертаються з питань видачі документів про надання дозволу на розробку землевпорядної документації, відсутності інформації щодо кадастрового номеру земельної ділянки на Публічній кадастровій карті; встановлення (відновлення) меж земельної ділянки. Актуальними також залишаються питання поновлення терміну договору оренди та оформлення права на земельну частку (пай).

Додатково повідомляємо, що у зв’язку із введенням карантинних заходів Громадська приймальня Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області до 03 квітня 2020 року або до покращення епідемічної ситуації в Україні припиняє особистий прийом громадян, але не припиняє роботу. Спеціалісти Громадської приймальні надають консультації громадянам за телефоном: (0512)76-56-83.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області рекомендує громадянам подавати звернення у паперовому вигляді

  • засобами поштового зв’язку за адресою: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34;

Також можна звертатися до Головного управління в електронному вигляді: mykolaiv@land.gov.ua, zvg.mk@land.gov.ua