З початку року керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 27 особистих прийомів, на які звернулося 29 громадян. Серед них 16 прийомів провели начальники відділів, 11 прийомів – заступники начальників.

У ході цих зустрічей актуальними були питання щодо переоформлення земельних ділянок по спадщині; надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО (ООС); порядок погодження проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства; розпаювання фермерського господарства; отримання викопіювання з індексної кадастрової карти.

Під час прийомів також порушувалися питання державної реєстрації земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру; внесення змін до Державного земельного кадастру та отримання витягів з Державного земельного кадастру та нормативної грошової оцінки ; отримання земельної частки (паю), питання оренди, а саме: отримання невитребуваних паїв в оренду, продовження оренди земельної ділянки, реєстрація договору оренди, отримання довідки про орендні відносини.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.