З початку 2019 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області  опрацювали 62 запити на публічну інформацію, з них  два повторних та два дублетних. 53 запити подані фізичними особами, 9 – юридичними (профком, громадські організації, ЗМІ).

18 запитів надійшло з Миколаєва, 7 – з Кривоозерського району, 6 – з Новобузького району, 4 – з Вітовського району, 3 – з Одеської області, 2 – з Баштанського району, 8 – з м. Києва та Київської області, по одному – з Доманівського та Первомайського районів, 12 запитів – без визначеного регіону.

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Так, з початку 2019 року 44 запити надійшли електронною поштою, 7 запитів надійшло засобами поштового зв’язку, 11 – персонально.

За змістом запити стосувалися інформації щодо надання копій наказів, доручень, інших розпорядчих документів, договорів Головного управління та вхідної кореспонденції; реквізитів вхідних та вихідних документів; переліків земельних ділянок за різними критеріями. Крім того запитувачів цікавила інформація щодо власників та нормативної грошової оцінки земельних ділянок за кадастровими номерами; повернення земельної ділянки у власність держави, отримання земельної ділянки для особистого селянського господарства та забудови. Також порушувалися  питання статистики з приводу безоплатної приватизації земель, розгляду заяв щодо надання земельних ділянок, надання висновків державної землевпорядної експертизи. У тому числі запитувачі цікавилися статистикою передачі земель об’єднаним територіальним громадам, відомостями про земельні ділянки у визначених сільських радах та за категоріями, а також наданням планів населених пунктів.

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначені Законом терміни.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83) або заповнивши електронну форму для запиту.
Ознайомитися з тематикою звернень, починаючи з 2019 року, можливо за посиланням.
Ознайомитися з тематикою звернень за попередні періоди можливо за посиланням.

Довідково

Публічна інформація, відповідно до статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.