З початку 2019 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 75 запити на публічну інформацію, з них  два повторних та два дублетних. 63 запити подані фізичними особами, 12 – юридичними особами (профком, громадські організації, ЗМІ).

22 запити надійшло з Миколаєва, 7 – з Кривоозерського району, 6 – з Новобузького району, 4 – з Вітовського району, 3 – з Одеської області, 2 – з Баштанського району, 9 – з Києва та Київської області, по одному – з Ужгорода, Доманівського, Єланецького та Первомайського районів, 18 – без визначеного регіону.

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Так, з початку 2019 року 54 запити надійшли електронною поштою, 7 запитів надійшло засобами поштового зв’язку, 14 – персонально.

За змістом запити стосувалися інформації щодо надання копій наказів, доручень, матеріалів судових справ, договорів Головного управління та вхідної кореспонденції; реквізитів вхідних та вихідних документів; переліків земельних ділянок за різними критеріями. Крім того запитувачів цікавила інформація щодо власників, форм власності та нормативної грошової оцінки земельних ділянок за кадастровими номерами; інформація по землях природоохоронних об’єктів; повернення земельної ділянки у власність держави, отримання земельної ділянки для особистого селянського господарства та забудови.

Також порушувалися  питання статистики з приводу безоплатної приватизації земель, розгляду заяв щодо надання земельних ділянок, надання висновків державної землевпорядної експертизи. У тому числі запитувачі цікавилися статистикою передачі земель об’єднаним територіальним громадам, відомостями про земельні ділянки у визначених сільських радах та за категоріями, а також наданням планів населених пунктів та геодезичних відомостей розташування земель.

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначені Законом терміни.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83) або заповнивши електронну форму для запиту.
Ознайомитися з тематикою звернень, починаючи з 2019 року, можливо за посиланням.

Довідково

Відповідно до статті 21 Закону України “Про доступ до публічної інформації” від 13 січня 2011 року № 2939-VI інформація на запит надається безкоштовно. Якщо запит на інформацію передбачає виготовлення копій документів об’ємом понад 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Розмір фактичних витрат визначено  наказом Міністерства аграрної політики  та продовольства України  від 20.12.2016 № 555 “Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи, та Порядку відшкодування цих витрат”.