Звернення громадян, Офіційна хроніка та новини, Статистичні та аналітичні матеріали

З початку року землевпорядники Миколаївщини опрацювали понад 20 запитів на публічну інформацію

З початку 2020 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 22 запити на публічну інформацію. Серед них 21 запит поданий фізичними особами та 1 – юридичною (приватне мале підприємство).

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Так, з початку року 15 запитів надійшло електронною поштою, 5 запитів надійшло засобами поштового зв’язку, 2 – персонально.

За змістом запити стосувалися інформації про категорії земельних ділянок та їх розпорядників; про лісосмуги та форму їх власності; переліки земельних ділянок за різними критеріями, в тому числі альбоми-атласи зарезервованих земельних ділянок учасникам АТО. Крім того запитувачів цікавила інформація про надання з книги записів, державних актів на землю, клопотань громадян, графічних матеріалів, відмов, наказів, договорів Головного управління; реквізитів вхідних документів, стан їх розгляду.

Також порушувалися питання земельних торгів на визначені ділянки; викопіювання мережі доріг у сільській раді; надання кадастрових номерів земельної ділянки, витягів з нормативної грошової оцінки.

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначені Законом терміни.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83) або заповнивши електронну форму для запиту.
Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.