Протягом 9 місяців 2019 року керівництво Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провів 28 особистих прийомів громадян та 9 виїзних прийомів у районах області, під час яких звернулося 124 особи. Мова йшла про отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого та фермерського селянського господарства, у тому числі учасникам АТО (ООС), передачі земельної ділянки у комунальну власність для створення громадських пасовищ, внесення змін в Державний земельний кадастр, розпаювання фермерського господарства, а також законність використання земельної ділянки. Крім того запитувачі цікавилися розпорядженням землями ОТГ та подовженням терміну договору оренди земельних ділянок.

Керівники відділів у районах Головного управління Держгеокадастру Миколаївщини  провели 671 особистий прийом громадян та 227 виїзних. Загалом керівники структурних підрозділів землевпорядної служби прийняли 1001 особу, з них 289 осіб – на виїзних прийомах.

Мешканців районів цікавили питання з приватизації присадибних земельних ділянок, погодження документації із землеустрою, розпаювання фермерського господарства, відведення земельних ділянок в оренду та отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. Також актуальними питаннями були питання виділення земельних ділянок комунальної власності, участь у земельних торгах, державна реєстрація земельних ділянок та внесення змін до Держаного земельного кадастру.

Усі громадяни отримали роз’яснення в повному обсязі відповідно до чинного законодавства.

Довідково

Особистий та виїзний прийоми громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру здійснюється відповідно до затвердженого графіку.