Від початку року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали більше 92 тисяч адмінпослуг громадянами та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали більше 65 тисяч послуг.
Також понад 27 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,1 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.
Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 23 тис. таких запитів, що становить 29% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.
Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (23109), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (6439). Також безоплатно надано 6885 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.