З початку 2020 року Держгеокадастр у Миколаївській області на земельних торгах реалізовано  право оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду ділянок склала 227,88  га.

Переможцями земельних торгів стали товариства з обмеженою відповідальністю, фермерські господарства та фізичні особи.

За результатами земельних торгів розмір річної орендної плати у середньому по Миколаївській області склав 27,12% від нормативної грошової оцінки, що дозволило наповнити місцеві бюджети на 1,105 млн грн. Середня вартість орендної плати за 1 гектар становить 4,85 тис. грн.

У лютому 2020 року на земельних торгах планується здійснити продаж прав оренди на  12 земельних ділянок площею 234,01 га стартова ціна лотів становить 219,44 тис. грн.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».