8 вересня відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Захід пройшов під головуванням першого заступника начальника обласної землевпорядної служби Сергія Коцюби. Участь у колегії також взяв в.о. начальника Держгеокадастру Олег Цвях.

До  участі були запрошені керівники структурних підрозділів Головного управління. Порядок денний відкрили підбиттям підсумків торішньої діяльності органів земельної сфери. Розглянули також стан підготовки та проведення земельних торгів територіальними органами Держгеокадастру за І півріччя 2017 року.

В ході засідання учасники визначили плани роботи землевпорядної служби області у подальшому.

Серед інших питань порядку денного колегії були:

  1. Виконання плану перевірок на І півріччя 2017 року щодо питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості грунтів.
  2. Стан організації та виконання плану заходів по реалізації Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.
  3. Стан реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру.
  4. Стан виправлення помилок в Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  5. Стан виконання робіт з обстеження наявності фізичного стану пунктів (3 класу) Державної геодезичної мережі України.
  6. Координація роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.
  7. Стан виконавської дисципліни.

Після детального розгляду, по кожному з поставлених на колегії питань винесені окремі рішення та надані відповідні доручення. Вони спрямовані на виконання поставлених державою завдань. Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Сергій Коцюба підсумував: загалом результати хороші. Однак є напрямки, які все ще вимагають посиленої уваги.

Олег Цвях  відзначив роботу у сфері надання адміністративних послуг та екстериторіальності погодження проектів землеустрою. Ефективність діяльності установи напряму залежить від злагодженої праці кожного із структурних підрозділів, територіальних органів. Тому посадовець звернув особливу увагу на необхідність оперативного реагування на будь-які нюанси у взаємодії фахівців та дотримання ними всіх вимог законодавства. Адже незнання закону не звільняє від відповідальності, наголосив він.

У підсумку дебатів Олег Цвях наголосив на необхідності вчасного виконання всіх планів та завдань, в тому числі і тих доручень, які отримані за результатами засідання колегії.