Сьогодні, 05 жовтня 2018 року, у приміщенні Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади. відбулося засідання Колегії Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області за участю виконуючого обов’язки Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олександра Колотіліна. Головував в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрій Лостик.

"

До обговорення питань порядку денного були запрошені керівники структурних підрозділів Головного управління. Серед інших питань на колегії розглянуто:
1. Стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області за 8 місяців 2018 рік. Доповідала начальник відділу ринку та оцінки земель Наталя Суворова.

"

2. Про стан виконання виконання доручення Держгеокадастру стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарських судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства та про виконання наказу Держгеокадастру щодо здійснення контролю за справлянням надходжень до бюджету коштів. Доповідав заступник начальника – начальник управління з контролю за використанням та охороною земель Андрій Кіро.

"

3. Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад та стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО. Доповідав начальник управління землеустрою та охорони земель Юрій Яськів.

"

4. Про стан надання Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області адміністративних послуг в сфері Державного земельного кадастру. Доповідав начальник управління державного земельного кадастру Віталій Паненко.

"

5. Про стан виконання робіт з до обстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу та результатів здійснення вибіркової перевірки якості обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу. Доповідала головний спеціаліст відділу державного геодезичного нагляду Альона Прокопець.

6. Про координацію роботи ДП «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрію» та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна доповіла в.о. директора інституту Олена Сандольска.

7. Про стан заходів щодо запобігання та виявлення корупції у Головному управлінні. Доповідала завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Ірина Філатова.

8. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України. Доповідали начальник управління адміністративно – організаційного забезпечення Анжела Веремєєва та завідувач сектору звернень громадян та доступу до публічної інформації Ігор Єрмаков.

Після детального розгляду по кожному з поставлених на колегії питань винесені окремі рішення та надані відповідні доручення. Вони спрямовані на виконання поставлених державою завдань. В.о.начальника Головного управління Юрій Лостік відзначив, що ефективність діяльності установи напряму залежить від злагодженої праці кожного із структурних підрозділів, відділів у районах Миколаївської області.

«Головне управління Держгеокадастру у Миколаївський області має позитивний потенціал для вирішування питань державної політики у сфері земельних відносин . Його потрібно використовувати повністю при взаємодії фахівців та дотримання ними всіх вимог законодавства», – наголосив він.