Протягом серпня  Головним управлінням  Держгеокадастру у Миколаївській області  опрацьовано 16 запитів на публічну інформацію, з них два дублетні, один повторний.

12 запитів подані фізичними особами, 4 — юридичними (виш, ГО).

4 запити надійшли з Миколаєва, 3 — з Миколаївського району, 2 — з Києва та Київської області, по 2 — з  Березанського та Вознесенського районів, по 1 — зі Львівської області та Снігурівського району, 1 – без визначеного регіону.

5 запитів надійшло поштою, 7 — електронною поштою, 4 — персонально.

Управління землеустрою та охорони земель було залучено до розгляду 12 запитів, юридичне управління — 2 запитів, фінансове управління — 1 запиту, управління державного земельного кадастру — 3 запитів, управління адміністративно-організаційного забезпечення — 1 запиту, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації —2 запитів, відділ у Березанському районі — 2 запитів, відділи у Братському, Вознесенському, Очаківському та Снігурівському районах — по 1 запиту.

Запитувачів цікавило:

– перелік судових справ та судових витрат за 2017-2019 роки;

– порядок прийняття вхідної кореспонденції та відповідальної особи;

– надання копій організаційних і розпорядчих документів Головного управління щодо обліку та розпорядження землями;

– відомості про земельні ділянки різних видів, в тому числі за визначеним кадастровим номером;

– перелік вільних земельних ділянок для ведення фермерського та особистого селянського господарства, а також не переданих у власність.

Усі відповіді на запити надано у строки, передбачені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83) або заповнивши електронну форму для запиту.
Ознайомитися з тематикою звернень, починаючи з 2019 року, можливо за посиланням