Загалом у грудні опрацьовано 37 запитів на публічну інформацію, з них п’ять дублетних, вісім повторних.

Всі 37 запитів подані фізичними особами, жодного — юридичною.

По одному запиту надійшло з Чернігівської області, Баштанського, Кривоозерського районів, по 2 — з м.Первомайська та Вітовського району, 5 — з м.Вознесенська, 12 — з  м.Миколаєва, 3 — з м.Одеси,  10 – без визначеного регіону.

Чотири запити надійшло поштою, 30 — електронною поштою, три — персонально.

Управління землеустрою та охорони земель було залучено до розгляду 29 запитів, юридичне управління — 1 запиту, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 3 запитів, фінансове управління — 3 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 1 запиту, відділ ринку та оцінки земель — 1 запиту управління адміністративно-організаційного забезпечення — 1 запиту, управління персоналом — 2 запитів, відділ у Баштанському районі — 3 запитів, відділ у Березанському районі — 2 запитів, відділи у Єланецькому та Миколаївському районі — по одному запиту.

Запитувачів цікавило:

– інформація щодо інвентаризації земель, зміни цільового призначення земельних ділянок, середнього розміру земельної частки (паю) по районах;

– відомості про земельні ділянки, в тому числі за графічними матеріалами,  склад угідь земельної ділянки, її правового статусу;

– копії організаційних і розпорядчих документів Головного управління, в тому числі щодо договірної роботи, кадрових питань, розпорядження сільсьгосподарськими землями, відповідних наказів,  копій вхідних документів, клопотань;

– наявність та переліки вільних земельних ділянок за різними критеріями.

Для порівняння, в грудні 2019 року опрацьовано 27 запитів на публічну інформацію, з них чотири дублетних, один повторний. 26 запитів подані фізичними особами, 1 — юридичною (ПСП).

У грудні 2018 року опрацьовано 16 запитів на публічну інформацію, з них один дублетний, жодного повторного. 14 запитів подані фізичними особами, 2 — юридичними (ГО). А за грудень 2017 року опрацьовано 12 запитів на публічну інформацію, з них жодного дублетного, 2 — повторні. 11 запитів подані фізичними особами, 1 — юридичною (ЗМІ).

Усі відповіді на запити надано у строки, передбачені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Ознайомитися з тематикою запитів з початку року можна за посиланням.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.