Загалом з початку року опрацьовано 151 запит на публічну інформацію, з них вісім дублетних, десять повторних. 117 запитів подані фізичними особами, 34 — юридичними (ГО, ТОВ, ПП, ДП, ФГ).

53 запити надійшли з Миколаєва, 8 — з Новобузького району,  12 — з Кривоозерського району, 4 — з Дніпра, Вітовського, Новоодеського районів, 3 — з Первомайського району, по 2 — з Київської, Івано-Франківської, Херсонської областей, Веселинівського, Казанківського, Очаківського районів, по одному — з  Кіровоградської області, Баштанського, Березнегуватського, Братського, Вознесенського, Єланецького, Миколаївського та Снігурівського районів, 44 — без визначеного регіону.

35 запитів надійшли поштою, 98 — електронною поштою, 18 — персонально.

Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 41 запиту, юридичне управління — 22 запитів, управління землеустрою та охорони земель — 68 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 9 запитів, відділ ринку та оцінки земель — 11 запитів, управління персоналом — 9 запитів, фінансове управління — 3 запитів, управління адміністративно-організаційного забезпечення — 4 запитів, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 9 запитів,  сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю — 3 запитів, відділ у Веселинівському районі — 13 запитів, відділ у Вітовському районі — 8 запитів, відділ у Березанському районі — 11 запитів, відділ у Кривоозерському районі — 6 запитів, відділи у Березнегуватському та Єланецькому районах — по 5 запитів, відділ у Миколаївському районі — 16 запитів, відділи у Казанківському, Первомайському районах — по 3 запити, відділи у Новобузькому, Новоодеському, Очаківському районах — по 2 запити, відділи у Арбузинському, Братському районі —  по 1 запиту.

Найбільше запитів надійшло у лютому (27), найменше — у травні (10).

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83, http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1YdWvFJgT4M8SIYpOzN90iI0KZBhsqz99