Загалом з початку року опрацьовано 71 запит на публічну інформацію, з них один дублетний, чотири повторні. 57 запитів подані фізичними особами, 14 — юридичними (ГО, ТОВ, ПП, ДП, ФГ).
33 запити надійшло з Миколаєва, 3 — з Нового Бугу, по 2 — з Вітовського району, Кривоозерського, Очаківського районів, по одному — з Київської, Кіровоградської областей, Херсона, Баштанського, Веселинівського, Вознесенського, Казанківського, Новоодеського, Первомайського районів, 20 — без визначеного регіону. 21 запит надійшов поштою, 43 — електронною поштою, 7 — персонально.
Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 25 запитів, юридичне управління — 7 запитів, управління землеустрою та охорони земель — 32 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 4 запитів, відділ ринку та оцінки земель — 7 запитів, управління персоналом — 4 запитів, фінансове управління — 3 запитів, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 2 запитів, відділ у Веселинівському районі — 11 запитів, відділ у Вітовському районі — 4 запитів, відділ у Миколаївському районі — 9 запитів, відділи у Березанському та Березнегуватському районі — по 3 запити, відділи у Єланецькому, Казанківському, Кривоозерському районах — по 2 запити, відділи у Арбузинському, Вознесенському, Новобузькому, Новоодеському, Очаківському, Первомайському районі — по 1 запиту.
Найбільше запитів надійшло у лютому (27), найменше — у січні (21).

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83, http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=15WUYizUg0rIoEScrLJfYq9TRZow6Hvyw

Останні новини