Загалом за попередній місяць землевпорядниками Миколаївщини опрацьовано 19 запитів на публічну інформацію, з них один дублетний, три повторні.
7 запитів надійшло з Кривого Озера, по 2 – з Миколаєва та Новобузького району, по 1 — з Дніпра, Черкас та Новоодеського району, 5 — без визначеного регіону.
5 запитів надійшло поштою, 14 — електронною поштою, жодного персонально.
Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 1 запиту, управління землеустрою та охорони земель — 16 запитів, юридичне управління — 4 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 2 запитів, відділи у Миколаївському та Новоодеському районах — по 2 запити, відділи у Березанському та Кривоозерському районі — по 1 запиту.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83, http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1YdWvFJgT4M8SIYpOzN90iI0KZBhsqz99