Минулого тижня начальник відділу у Очаківському районі Держгеокадастру у Миколаївській області Тетяна Котик взяла участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі з питань містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Очаківської  райдержадміністрації.

На порядок денний виносилось питання розгляду містобудівної документації, а саме детальний  план території для будівництва об’єкту енергетичної інфраструктури сонячної електростанції ТОВ «Чорноморська – СЕС». На 12 га планується розмістити пункт спостереження, сонячні фотоелементи, 6 трансформаторних підстанцій, дороги технічного призначення, два пожежних під’їзди.

Фахівці містобудівної ради та архітектурного бюро «Майстерня-С» уважно розглянули усі пункти детального плану.

Тетяна Котик зазначила, що будівництво альтернативних джерел енергії (сонячної електростанції), яке здійснюється на території Чорноморської ОТГ, є позитивним надбанням, оскільки об’єднана територіальна громада від оренди землі під даним об’єктом отримує кошти для поповнення свого бюджету та вирішення поточних питань.