Минулого тижня під керівництвом голови Врадіївської райдержадміністрації за участю представників відділу у Врадіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад, сільськими головами, а також керівниками установ, підприємств, організацій району.

Під час наради начальник відділу у Врадіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Олена Нестеренко зазначила  присутнім, що з 1 січня 2019 року набув чинності Закон № 2498-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розв’язання питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні». Окремо керівник земельної служби району звернула увагу на внесені зміни до 10 нормативно-правових актів земельного законодавства.

Заступник начальника відділу у Врадіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Олена Наркевич розповіла про запровадження єдиного геопорталу НГО.  З його допомогою проводиться нормативна грошова оцінка земельних ділянок, яка є базою оподаткування за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Також Олена Наркевич провела присутнім практичне заняття по користуванню порталом.

Головний спеціаліст відділу у Врадіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Валентина Підвашецька надала роз’яснення присутнім щодо надходження та використання коштів у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва згідно Земельного Кодексу України.