За вирішенням земельних питань до керівника землевпорядної служби області звернулося 12 осіб.
Для прийняття рішень та надання кваліфікованих роз′яснень громадянам щодо порушених ними питань, участь у прийомі взяла в.о. начальника територіального відділу Держгеокадастру у Новоодеському районі Ірина Демчук.
Фото
Громадян цікавила процедура подовження договорів оренди земельних ділянок, надання земель загальноосвітнім навчальним закладам, створення громадських пасовищ та погодження меж земельного наділу з власниками сусідніх ділянок.
Фото
В ході заходу також порушувалися питання надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку та затвердження технічної документації на земельні ділянки. В.о. начальникала надала вичерпні роз’яснення громадянам з усіх аспектів, що стосуються роботи Головного управління
Фото
Наталія Ільчанінова зустрілася також з головою Новоодеської міської ради Олександром Поляковим для вирішення робочих питань.
Фото
«Ми не можемо діяти без урахування діючого законодавства. Подекуди процес виділення та оформлення необхідних документів на земельні ділянки може зайняти більше часу, ніж очікують заявники, – підсумувала в.о. начальника Головного управління, – Але для уникнення можливих затягувань, треба не лише чекати на дотримання норм права від фахівців землевпорядної служби, а й самим слідувати цим нормам. Особливо гостро це стосується оформлення пакету документів, вчасного подання клопотань на подовження строку дії договорів оренди земельних наділів тощо. Громадяни повинні знати не лише свої права, а й обов’язки. І лише тоді, коли кожен буде робити все від нього залежне, матимемо позитивний результат у розумні строки».
Фото
Позиція керівника землевпорядної служби чітка і рішуча — усі заяви, клопотання розглядаються у порядку черги. Кожна заява разом з додатками реєструється наразі у день її подання в автоматизованій системі діловодства «ДОК Проф». Якщо з ними все гаразд, зауваження відсутні — вони опрацьовуються без зволікань і тяганини. Пріоритетом серед категорій заявників, визначеним Держгеокадастром, наразі залишається виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.
Фото
Наталія Ільчанінова також підкреслила, що наразі є проблема у кадровому забезпеченні. Спеціалістів не вистачає як у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області, так і в територіальних підрозділах. 30 листопада відбулося чергове засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад.
Фото
Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області. Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.

Фото

Фото

Фото