Управління Держкомзему у місті Первомайську Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу землеустрою, моніторингу, охорони, оцінки та ринку земель.
Основні вимоги до кандидата: громадянство України; володіння державною мовою; вища освіта за спеціальністю — землевпорядна, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра та стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах виробництва не менше 5 років; навички роботи на комп’ютері.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву про участь у конкурсі, а також заповнену особову карку (ф. П-2ДС) з відповідними додатками, 2 фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї, копії першої та другої сторінок паспорта. Термін подачі документів — один місяць з дня опублікування оголошення.
За інформацією звертатися до управління Держкомзему у місті Первомайську Миколаївської області, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 4, кабінет №322. Телефони для довідок: 4-30-41, 4-22-90

(Газета “Вісник Первомайська”, 08.08.2012 р.)