QR-код Інтернет-сайту веб-порталу Головного управління Держкомзему у Миколаївській областіДо порядку денного цього заходу внесено 7 питань. Зокрема, обговорюватиметься стан роботи відомства за 9 місяців цього року, хід виконання документів у структурних підрозділах апарату Головного управління та управліннях (відділах) Держкомзему у містах та районах Миколаївської області у ІІІ кварталі. Також розглядатиметься організація належної роботи із запобігання та протидії корупції в органах системи Держкомзему за 10 місяців 2011 року.
Перший заступник начальника Головного управління К. Василюк доповідатиме про усунення недоліків, виявлених під час вивчення питання щодо стану реалізації у Миколаївській області державних пріоритетів у соціально-економічному та культурному розвитку регіону, організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України. Окремим пунктом визначено стан виконання та оплати робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Миколаївської області.
Активна дискусія очікується довкола проблемних питань виконання наказів Держкомзему від 22.06.2009 № 325 «Про затвердження Інструкції про заповнення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою» та від 04.05.1999 № 43 «Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів…».
Пріоритетним моментом засідання стане аналіз виконання доручення Уряду щодо видачі невиданих державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, які зберігаються у територіальних органах Держкомзему та очікують на звернення власників/землекористувачів за послугами з державної реєстрації зазначених документів, у відповідності до сформованих реєстрів.QR-код інформаційної картки Головного управління Держкомзему у Миколаївській області