Загалом за попередній місяць опрацьовано 36 запитів на публічну інформацію, з них жодного дублетного, жодного повторного.
35 запитів подані фізичними особами, 1 — юридичною (ГО).
17 запитів надійшло з Новобузького району, 6 — з Кривоозерського району, 2 — з Миколаєва, по одному — з Києва, Березанського, Доманівського, Єланецького, Миколаївського, Новоодеського, Снігурівського району, 4 — без визначеного регіону.
20 запитів надійшло поштою, 15 — електронною поштою, 1 — персонально.
Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 9 запитів, управління землеустрою та охорони земель — 23 запитів, юридичне управління — 7 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 1 запиту, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 2 запитів, відділ у Кривоозерському районі — 6 запитів, відділи у Веселинівському, Миколаївському та Новоодеському районах — по 2 запити, відділи у Вітовському, Березанському, Єланецькому, Снігурівському районах — по 1 запиту.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83, http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1YdWvFJgT4M8SIYpOzN90iI0KZBhsqz99