Станом на 01 лютого 2022 року за даними Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській  області загальна кількість документації із землеустрою та оцінки земель, яка внесена до електронного реєстру Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель, становила 287 718 примірників. З них переведено у електронний вигляд – 219431. Решта- 68287 примірників- знаходиться у паперовому вигляді.

Поточного року робота з даного напрямку продовжується. А саме:

  • 4742 примірника  документації із землеустрою в електронній формі внесені до системи електронного документообігу Держгеокадастру (у ДокПРОФ).
  • 6216 документацій із землеустрою відскановано (переведено в електронний вигляд)
  • 5595 документацій із землеустрою в електронному та сканованому вигляді внесені до електронного реєстру (Перелік документацій із землеустрою головного/регіонального/місцевого фонду документації із землеустрою у Миколаївській області, яка передана до Державного фонду документації із землеустрою).

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській  області наголошує на безумовному виконанні вимог  чинного законодавства щодо Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.