На земельних торгах у формі аукціону органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування Миколаївщини продано право оренди 11 земельних ділянок загальною площею 19,22 га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 250 тис. гривень.

Варто зауважити, що Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області без залучення державних коштів проведено 42 аукціони. Продано право оренди 88 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2,15 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 6,9 млн. гривень.

Упродовж семи місяців 2018 року в Миколаївській області продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування 29 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 33,57 га на суму 18,9 млн. гривень.

З початку 2018 року до місцевих бюджетів Миколаївської області від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки надійшли кошти в сумі 23,3 млн. гривень.

Загалом у Переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу прав на них на земельних торгах Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області обліковується 463 земельні ділянки загальною площею 7,70 тис. га.

Довідково:
Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держгеокадастру .