На цьому тижні відбулися 26 особистих прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 17 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 10 осіб, та 9 прийомів – заступники начальників, які прийняли 17 осіб.

Громадян цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки, укладання договорів оренди на земельні частки (паї) та оформлення договору міни на земельну ділянку.

"

Також порушувались проблеми щодо порядку надання відомостей, внесення змін та отримання витягу з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера, зміни цільового призначення земельних ділянок.

"

Мешканцям районів роз’яснили питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам, у т.ч. учасникам АТО. Землевпорядники районних відділів надали інформацію щодо оформлення земельної ділянки, отриманої у спадок, вирішення спірного питання встановлення меж земельної ділянки, оформлення та приватизації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку.

"

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області  надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.