Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

 

Відведення землі учасникам бойових дій. Станом на 07.10.2019 Головне управління надало учасникам АТО (ООС) накази про передачу у власність 665 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1 261,64 га.

Загалом з початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції спеціалісти Головного управління надали 8 007 наказів щодо відведення земельних ділянок загальною площею 14 433,36 га.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області протягом тижня зареєстрували 1 474 земельні ділянки та опрацювали 631 заяву стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Державна землевпорядна експертиза. За період з 30.09.2019 по 04.10.2019 спеціалісти відділу державної землевпорядної експертизи зареєстрували 5 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 4 проекти землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та 1 технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на загальну суму 610,23 грн. За результатами розгляду фахівці підготовили та видали 9 висновків державної землевпорядної експертизи.

Також протягом тижня головними спеціалістами відділу розглянуто 1 проектну документацію на відповідність її вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією.