14-15 квітня 2018р. у Центрі політичної освіти (м. Київ) пройшло навчання за програмою «Помічник – консультант». У цьому заході взяв участь наш колега – завідувач сектору звернень громадян та доступу до публічної інформації Ігор Єрмаков.

Навчання складалося з курсу лекцій від народних депутатів України та депутатів місцевих рад, політтехнологів, юристів, консультантів, піар-менеджерів, радників та помічників народних депутатів з питань законотворчої роботи, дисциплін з політичної орієнтації та політичного менеджменту.

Учасники мали змогу познайомитись і поспілкуватись з відомими політиками, політологами і бізнес- тренером. Катерина Брюханова детально розповіла про права та обов’язки помічників народних депутатів. З лекції Олександра Голуба дізналися про обов’язки помічників, специфіку роботи, депутатські запити та звернення. Про секрети успіху в політичній діяльності розповіла присутнім Наталія Королевська. Захоплюючі та інформативно-практичні лекції провели Юрій Павленко, Інна Богословська, Ігор Швайка. Учасники довго не хотіли відпускати спікерів.

Навчання у Центрі політичної освіти надало досвіду роботи з депутатськими запитами та зверненнями, дозволило набути професійних знань, сформувати власну мету бути професіоналом, постійно навчатися і розвиватися.