Протягом квітня керівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та відділів у районах Миколаївської області провели 107 особистих прийоми громадян, з них – 28 виїзних. Загалом керівники структурних підрозділів землевпорядної служби прийняли 129 осіб, з них 36 осіб – на виїзних прийомах.

Керівник Головного управління провів три особисті прийоми та один виїзний у Очаківському районі, під час яких до нього звернулося 14 осіб. Мова йшла про отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО (ООС), передачі земельної ділянки у комунальну власність для створення громадських пасовищ, внесення змін в Державний земельний кадастр та розпаювання фермерського господарства.

Мешканців районів цікавили питання отримання витягу та внесення змін до Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера та державної реєстрації земельної ділянки, переоформлення земельних ділянок по спадщині, затвердження документації із землеустрою, розпаювання фермерського господарства, виправлення помилки в державному акті на право власності на земельну ділянку тощо.

Усі громадяни отримали роз’яснення в повному обсязі відповідно до чинного законодавства.

Довідково

Особистий та виїзний прийоми громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру здійснюється відповідно до затвердженого графіку.