На грудень 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області оголошено торги (відкрито реєстрацію на участь у торгах) по продажу прав оренди на 31 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 504 га. Загальна оголошена стартова ціна – 581 тис. грн. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Земельні торги проводяться у формі аукціону права оренди на земельні ділянки, які розташовані в межах території Миколаївської області згідно до статей 122, 135-139 Земельного кодексу України, Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Проведення аукціонів вимагає прозорості організації, зрозумілості, відстоювання економічних інтересів держави та нульової толерантності до корупції.

У 2018 році на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області, в оренду на 7 років було передано 131 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею більше 3 тис. га. Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками становить 9114 тис. грн.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує громадянам, фермерам та сільгосптоваровиробникам взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Додатково повідомляємо, що відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» ознайомитись з детальною інформацію щодо проведення земельних аукціонів з продажу земельних ділянок або прав на них земель державної та комунальної власності можна у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру. У даному розділі необхідно обрати відповідну область, район, населений пункт та активізувати функцію «Застосувати». Після чого можливо приступити до перегляду оголошених аукціонів відповідно до номеру, дати та адреси їх проведення.