У січні 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 16 запитів на публічну інформацію, з них два дублетні, один повторний.

16 запитів подані фізичними особами, жодного – юридичною.

6 запитів надійшло з Миколаєва, 3 – з Вітовського району, по 2 – з Баштанського та Новобузького районів, по одному – з Києва, Кривоозерського району та без визначеного регіону.

2 запити надійшло поштою, 9 – електронною поштою, 5 – персонально.

Управління землеустрою та охорони земель було залучено до розгляду 9 запитів, юридичне управління – 5 запитів, управління державного земельного кадастру – 1 запиту, відділ державної землевпорядної експертизи – 1 запиту, відділи у Єланецькому та Кривоозерському районах – по 1 запиту.

Для порівняння, у січні 2017 року опрацьовано 8 запитів на публічну інформацію, з них жодного дублетного, жодного повторного, у січні 2018 року опрацьовано 21 запит на публічну інформацію, з них жодного дублетного, 1 – повторний.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83), чи в іншому вигляді.
Ознайомитися з тематикою звернень, починаючи з 2019 року, можливо за посиланням.
Ознайомитися з тематикою звернень за попередні періоди можливо за посиланням.