З початку поточного року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 337 запитів на отримання публічної інформації, з яких 320 запитів були подані фізичними особами, 17 – юридичними.

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. За звітний період 291 запит надійшов електронною поштою, 28 запитів – поштою, 18 – персонально.


За змістом запити стосувалися інформації про надання копій з книги записів, державних актів на землю, клопотань громадян, графічних матеріалів, відмов, наказів, договорів Головного управління, проєктів землеустрою, інших організаційних та розпорядчих документів – з проведення торгів, приватизації земель, передачі земель об’єднаним територіальним громадам, з кадрових питань; копії карток адміністративних послуг; договори оренди; розпорядження районних державних адміністрацій; документи, отримані у виконавчому провадженні тощо; матеріали за результатами перевірок державних підприємств та інших дій у сфері дотримання земельного законодавства; відомості про земельні ділянки, їх категорії, правовий статус та розпорядників, порядок формування, в тому числі за визначеним кадастровим номером, місцем розташування, графічними матеріалами.

Також запитувачів цікавили відомості про судові видатки та судові питання Головного управління; переліки земельних ділянок за різними критеріями, в тому числі альбоми-атласи зарезервованих земельних ділянок учасникам АТО; інформація про лісосмуги та форму їх власності, перелік та оформлення земель об’єктів природно-заповідного фонду; відомості про земельні торги на визначені ділянки, кількість та площа земель, продаж яких здійснено; викопіювання мережі доріг у сільській раді, корегування планового матеріалу по селищній раді, докладна мапа населеного пункту; надання кадастрових номерів земельної ділянки, витягів з нормативної грошової оцінки тощо.

Усі відповіді на запити надавалися у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Для порівняння, торік за аналогічний період опрацьовано 192 запити на публічну інформацію, у звітному періоді 2018 року опрацьовано 206 запитів на публічну інформацію, у 2017 році – 129 запитів на публічну інформацію.

Ознайомитися з тематикою запитів з початку року можна за посиланням.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.