Державними інспекторами Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області в межах Доманівської ОТГ Вознесенського району виявлено факти використання земельних ділянок не за цільовим призначенням на загальній площі більше 6 га.

Нецільове використання земель – це одна з причин деградації земельних ресурсів, що може призвести до значних екологічних наслідків.Зазначеними порушеннями завдано шкоду на загальну суму понад 18 тисяч гривень. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності по ст. 53 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, в межах Бузької територіальної громади  Вознесенського району виявлено факти самовільного зайняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на площі більше 77 га. Розрахунок розміру шкоди в наслідок самовільного зайняття земельних ділянок склав понад 230 тисяч гривень.

За вказані порушення винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності по ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.