Протягом тижня державними  інспекторами було зафіксовано факт самовільного зайняття земельної ділянки лісогосподарського призначення в межах Березнегуватської ОТГ Баштанського району Миколаївської області.

Так, невстановленою особою здійснено самовільне зайняття земельної ділянки орієнтовною площею 6,0 га земель лісогосподарського призначення державної власності, яка є частиною земельної ділянки 133,6053 га. На вищевказаній земельній ділянці було виявлено пожнивні рештки зернової культури врожаю 2021 року, що є порушенням ст. 125-126 та п. «б»    ст. 211 Земельного кодексу України.

Розрахунок розміну шкоди завданої державі вищезазначеним порушенням складає більше 300 тисяч гривень. Матеріали перевірки будуть направлені до правоохоронних органів для вжиття  заходів відповідного реагування.

Крім того, завдяки оперативному реагуванню державних інспекторів, земельна ділянка лісогосподарського призначення площею 0,5 га, яка була самовільно зайнята та використовувалась фізичною особою шляхом розміщення тимчасових дерев’яних споруд та загону для худоби в межах Дорошівської ОТГ Вознесенського району, звільнена та повернута в користування держави, порушення усунуто.