Протягом тижня інспектори Миколаївщини провели перевірки, за результатами яких було виявлено ряд порушень.

Так, на території Баштанської ТГ Баштанського району Миколаївської області було виявлено використання земельної ділянки площею 23,5037 га не за цільовим призначення та нараховано шкоду у розмірі 23,5 тис. грн.

Також, на території Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області інспекторами було виявлено самовільне зайняття земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 18,00 га. Розмір шкоди, завданої державі, склав близько 55 тис. грн.

Факт нераціонального використовування земель приватної власності сільськогосподарського призначення було виявлено інспекторами Миколаївщини на території Миколаївського району Миколаївської області. Зазначені земельні ділянки входять до складу єдиного масиву, який перебуває в оренді агропромислового підприємства.

Встановлене порушення  може бути підставою для примусового заключення договору міни за рішенням суду, оскільки є невиконанням прямих обов’язків, визначених Земельним кодексом України, та порушує права суміжних землекористувачів.