Відповідно  до  Постанови Кабінету Міністрів України  від 17 червня 2020 р № 500  «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», карантинні заходи  продовжено  до 31 липня 2020 року.

Зберігаються обмеження на проведення особистих, виїзних прийомів керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та структурних підрозділів у районах області.

Повідомляємо, що наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 28 травня 2020 року № 93 внесено зміни до обмежувальних заходів, що введені у Головному управлінні до покращення епідемічної ситуації в Україні.

Відновлено прийом громадян у громадській приймальні Головного управління, за умови використання відвідувачами засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, виготовлених самостійно, та дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами адміністративній будівлі.

 Нагадуємо, що Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області гарантує громадянам можливість подавати звернення

  • у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку за адресою:

54004, м. Миколаїв, пр. Миру, 34;

  • в електронному вигляді: mykolaiv@land.gov.ua, zvg.mk@land.gov.ua

У разі необхідності отримання консультацій звертайтеся за телефоном: (0512) 76-56-83

Громадська приймальня  (0512)76-56-15

Про зняття обмежень на проведення особистих, виїзних прийомів керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та структурних підрозділів у районах області буде повідомлено додатково.

Дякуємо за розуміння!

Бережіть здоров’я своє та своїх близьких!