Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області повідомляє, що наказом від 28 травня 2020 року № 93 внесено зміни до обмежувальних заходів, що введені у Головному управлінні до покращення епідемічної ситуації в Україні.
Відтак відновлюється прийом громадян у громадській приймальні Головного управління, за умови використання відвідувачами засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, виготовлених самостійно, та дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами адмінбудівлі.
Водночас повідомляємо, що тривають обмеження на проведення особистих, виїзних прийомів керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та структурних підрозділах у районах області.
Нагадуємо, що Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області гарантує громадянам можливість подавати звернення
у паперовому вигляді
засобами поштового зв’язку за адресою: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34;
в електронному вигляді: mykolaiv@land.gov.ua, zvg.mk@land.gov.ua

У разі необхідності отримання консультацій звертайтеся за телефоном: (0512) 76-56-83.
Підстава: Наказ Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 28.05.2020 № 93 «Про внесення змін до наказу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 16.03.2020 № 54 «Про виконання наказу Держгеокадастру від 16 березня 2020 року №85 «Про додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу (COVID-19)»
Дякуємо за розуміння!
Бережіть здоров’я своє та своїх близьких!