Звертаємо увагу на те, що з 01 січня 2021 року розпочалась щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року.

Відповідно до частини першої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1підпункті «а» і «в» пункту 2,частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Нагадуємо, як отримати роз’яснення для заповнення декларації:

  1. Звернутися до сектору запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області у робочі дні з понеділка по четвер з 800 до 1700, п’ятниця з 800 до 1545 (обідня перерва з 1200 до 1245) кабінет 728, або за телефоном (0512) 76-56-84.
  2. Зателефонувати до Контакт-центру Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) за телефоном +38(044) 200-06-94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 900 до 1800.
  3. Ознайомтеся з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань НАЗК за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/. Працює зручний пошук за ключовим словом.
  4. Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром зверніться за адресою support@nazk.gov.ua (електронний лист необхідно направляти з персональної електронної пошти, яка зазначена при реєстрації в Єдиному державному реєстрі декларацій, у темі листа зазначити суть питання, а у самому листі прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, викласти суть питання та у разі необхідності до листа додати скріншот (зображення екрана) з помилкою, що виникла) або заповніть форму зворотнього зв’язку на офіційному вебсайті НАЗК.

Також нагадуємо, що на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції у розділі «Декларування» є можливість ознайомитись із Рекомендаціями при роботі Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та іншими матеріалами з питань заповнення декларацій.

Додатково інформуємо, що у разі умисного неподання, не своєчасного подання електронної декларації або подання завідомо недостовірних відомостей, суб’єкт декларування може бути притягнутий до дисциплінарної, адміністративної або кримінальної відповідальності.