Звертаємо увагу на те, що 01 січня 2022 року розпочалась щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2022 року.

Відповідно до частини першої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Нагадуємо, як отримати роз’яснення для заповнення декларації:

  1. Звернутися до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.
  2. Зателефонувати до Контакт-центру Національного агентства за телефоном +38(044)200-06-94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 0900 до 1800.
  3. Обов’язково ознайомтеся з оновленими роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань Національного агентства за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/. Працює зручний пошук за ключовим словом.

Також, зазначені матеріали Національного агентства розміщено на офіційному вебсайті Головного  управління Держгеокадастру у Миколаївській області .

Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром зверніться за адресою: support@nazk.gov.ua (електронний лист необхідно направляти з персональної електронної пошти, яка зазначена при реєстрації в Єдиному державному реєстрі декларацій, у темі листа зазначити суть питання, а у самому листі прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, викласти суть питання та у разі необхідності до листа додати скріншот (зображення екрана) з помилкою, що виникла) або заповніть форму зворотнього зв’язку на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства у розділі «Декларування» є можливість ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та іншими матеріалами з питань заповнення декларацій.

Додатково інформуємо, що у разі умисного неподання, несвоєчасного подання електронної декларації або подання завідомо недостовірних відомостей, суб’єкт декларування може бути притягнутий до дисциплінарної, адміністративної або кримінальної відповідальності.