"Юрій

На минулому тижні,18 жовтня на радіо Миколаїв 92FM відбулась зустріч радіослухачів з начальником управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрієм Яськівим та начальником відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Євгеном Мороховцем на тему «Договір оренди землі. Реалізація в регіоні програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

– Цей проект Світового банку та Європейського союзу, якій стартував у цьому році , – розповів Юрій Яськів, заступник голови робочої групи із забезпечення реалізації пілотного проекту в рамках реалізації програми – дуже важливий як для Головного управління так і для жителів Миколаївської області. Головне управління з першого дня активно включилось в зазначену роботу. В результаті виконання робіт, передбачених Програмою, Державний земельний кадастр буде доповнено інформацію про ділянки та їх користувачів , з’явиться можливість виправити помилки, які виникли з тих чи інших обставин.
Також керівник управління землеустрою та охорони земель землевпорядної служби відповів на питання, зокрема щодо отримання кадастрового номеру та виправлення помилок в Державному земельному кадастрі.

Ефір цієї бесіди відбудеться сьогодні, у 17.00 на радіо Миколаїв 92 FM.