З початку 2021 року на погодження до експертів державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області через онлайн-сервіс надійшло 9068 документацій, серед яких надано 7309 (81 %) висновків про погодження та 1759 (19 %) документацій не погоджено.

З початку поточного року спеціалістами відділів Держгеокадастру в районах Миколаївської області було направлено на погодження до інших областей 4820 проектів землеустрою. Усього на Миколаївщині кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 23 особи.

Довідково: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.