Начальник відділу у Вітовському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Марія Чупкіна та головний спеціаліст управління землеустрою та охорони земель Головного управління Наталя Макарова взяли участь у черговій спільній нараді з представниками Управління агропромислового розвитку Миколаївської ОДА та Фонду підтримки фермерства, яка відбулася 8 жовтня у Галицинівській сільській раді Вітовського району Миколаївської області.

Нарада була присвячена питанням державної підтримки фермерства та впровадження Аграрного реєстру. Марія Чупкіна розповіла представникам ОТГ та фермерам громади про порядок внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, отримання адміністративних послуг щодо  реєстрації земельних ділянок, а також про надання відомостей у формі витягів, довідок, викопіювань.

Наталя Макарова нагадала про можливість використання втрат сільськогосподарського та лісогосподарського призначення на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі згідно ст. 209 Земельного кодексу України.

Спільна нарада з представниками Управління агропромислового розвитку Миколаївської ОДА та Фонду підтримки фермерства відбулась у формі конструктивного діалогу з землевпорядниками Миколаївщини.