Шановні громадяни!
Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні, та з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, Держгеокадастр нагадує вам про можливість замовлення витягів з Державного земельного кадастру та інших послуг Держгеокадастру онлайн.

Наприклад, аби замовити витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, необхідно скористатися Е-сервісами, або перейти на Публічну кадастрову карту, обрати потрібну ділянку, заповнити запит та сплатити послугу онлайн. Повідомлення про готовність документу, а згодом і скан витягу (у форматі *pdf) буде надіслано на вашу електрону пошту. У такий спосіб, потреба відвідувати ЦНАП відходить на другий план.
Усі Е-сервіси Держгеокадастру працюють у звичному режимі і є, як ніколи актуальними. Кожен охочий має можливість не виходячи з дому ними скористатися.

Нагадуємо,що Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області та його структурні підрозділи в районах (містах) до покращення епідемічної ситуації в Україні призупинило:

• особисті прийоми громадян керівниками та керівниками структурних підрозділів;
• виїзні особисті прийоми громадян .
Рекомендуємо громадянам подавати звернення

в паперовому вигляді:
• Засобами поштового зв’язку за адресою: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34;
• За допомогою «Скриньок звернень», розміщених на1 поверсі Головного управління, а також у територіальних структурних підрозділах.

в електронному вигляді:
Е-mail: mykolaiv@land.gov.ua, zvg.mk@land.gov.ua

Довідки за тел.: (512) 76 56 83

Підстава: Наказ Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 12.10.2020 № 470-к “Про додаткові заходи з організації виконання карантинних обмежень, спраямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 ,спичиненої корорвірусом SARS-CoV-2”

Будь ласка, не ігноруйте заходи ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції, зберігайте спокій та будьте здорові!