З початку 2020 року Громадською приймальнею Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області прийнято від громадян 12 040 заяв щодо земельних питань, 1899 з яких – від учасників АТО/ООС.

До початку запровадження карантинних заходів фахівці Громадської приймальні Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 4 985 заяв громадян, з початку запровадження – 7 055 заяв із земельних питань. Також у період карантинних заходів телефоном надається близько 20 консультацій щодня.

Найчастіше громадяни звертаються з питань видачі документів про надання дозволу на розробку землевпорядної документації, відсутності інформації щодо кадастрового номеру земельної ділянки на Публічній кадастровій карті; встановлення (відновлення) меж земельної ділянки. Актуальними також залишаються питання поновлення терміну договору оренди та оформлення права на земельну частку (пай).

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області оперативно реагує та своєчасно надає допомогу громадянам через мережу Інтернет. З початку року фахівцями управління було опрацьовано 504 відгуки  на офіційній сторінці Головного управління у мережі Фейсбук.

Додатково  повідомляємо, що наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 28 травня 2020 року № 93 відновлено прийом громадян у громадській приймальні Головного управління, за умови використання відвідувачами засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, виготовлених самостійно, та дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами адміністративній будівлі. Зберігаються обмеження на проведення особистих, виїзних прийомів керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та структурних підрозділів у районах області.

Нагадуємо, що під час карантинних заходів Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області гарантує громадянам можливість подавати звернення

–  у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку за адресою: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34;

в електронному вигляді за ел.адресою: mykolaiv@land.gov.ua, zvg.mk@land.gov.ua

Консультації можна отримати за телефоном: (0512) 76-56-83.