За 10 місяців 2021 р. до Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області надійшло та опрацьовано 240 запитів на публічну інформацію: поштою (43), електронною поштою (157), персонально (7), за допомогою системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (33).

Зокрема, з них:

203 – надіслано від фізичних осіб;

33 – надіслано з Держгеокадастру (від фізичних осіб);

2 – надіслано від засобів масової інформації;

1 – надіслано з обласної ради (від фізичних осіб);

1 – надіслано від юридичної особи (навчальний заклад).

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, запитувачам надано вичерпні відповіді та роз’яснення у терміни, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За змістом запити стосувалися інформації про зарезервовані земельні ділянки державної власності для передачі у приватну власність учасникам АТО; відомостей про вільні земельні ділянки державної власності, передбачені для передачі у приватну власність громадянам; копії наказів Головного управління з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення, клопотань та графічних матеріалів до них; інформації про полезахисні лісосмуги Миколаївської області; інформації та акти передачі земель до об’єднаних територіальних громад; інформації щодо інвентаризації земель; інформації про середнього розміру земельної частки (паю) по району; отримання Витягу з Державного земельного кадастру; переліку земельних ділянок водного фонду.

Нагадуємо, що на сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.